/
۱۵ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۹
با مشارکت شرکت نفت فلات قاره و منطقه ویژه اقتصادی لاوان؛

۹ هزار بسته آموزشی شرکت ملی نفت ایران بین دانش‌آموزان کم‌برخوردار استان هرمزگان توزیع شد

در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی، بیش از 9 هزار بسته آموزشی اهدایی شرکت ملی نفت ایران با مشارکت شرکت نفت فلات قاره ایران و منطقه ویژه اقتصادی لاوان بین دانش‌آموزان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) در مناطق نفتخیز استان هرمزگان توزیع شد.
کد خبر : ۵۷۸۹۴

به گزارش نبض نفت به نقل از  روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره ایران، آیین توزیع ۹ هزار بسته آموزشی به دانش‌آموزان کم‌برخوردار استان هرمزگان روز یکشنبه 14 آبان با حضور مهندس حسین نصر سرپرست مدیریت منطقه عملیاتی قشم، حمید باسره مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هرمزگان، یداله شهریاری رئیس روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره ایران، سعید زنگنه رئیس روابط عمومی شرکت منطقه ویژه اقتصادی لاوان و جمعی از مسئولان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هرمزگان در کانون فاطمیه (س) بندرعباس برگزار شد.
حسین نصر، سرپرست مدیریت منطقه عملیاتی قشم شرکت نفت فلات قاره ایران در این آیین گفت: شرکت ملی نفت ایران و صنعت نفت کشور همواره رسالت‌هایی در اجرای مسئولیت‌های اجتماعی خود دارد که به صورت جدی در سراسر کشور به‌ویژه در مناطق محروم به اجرا گذاشته است که در همین راستا امسال نیز در قالب تفاهم‌نامه شرکت ملی نفت ایران با کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) تعداد 9180 بسته نوشت‌افزار و لوازم آموزشی برای کمک به تحصیل دانش‌آموزان تحت حمایت این نهاد در استان هرمزگان تامین شد.
نصر، ارزش هر بسته  را ۷۵۰ هزار تومان اعلام کرد و گفت: برای تامین این تعداد بسته بیش از شش میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان هزینه شده است.
سرپرست مدیریت منطقه عملیاتی قشم با اشاره به اینکه تعداد بسته‌های آموزشی اهدایی سال جاری نسبت به سال گذشته بیش از 3 برابر شده است، ابراز امیدواری کرد با تقویت همکاری‌ها و تعاملات بین شرکت ملی نفت و کمیته امداد، این روند افزایشی در سال‌های آینده نیز ادامه داشته باشد.
وی با اشاره به آیه قرآن و با بیان اینکه همه ما نسبت به آنچه در اطرافمان می‌گذرد مسئولیم گفت: همه باید در حد توان و بضاعت خود برای رفع فقر و محرومیت در جامعه تلاش نمایند و هیچ دانش‌آموزی به دلیل فقر نباید از تحصیل محروم شود، بنابراین اقداماتی از این دست می‌تواند بسیار موثر باشد.
مهندس نصر در پایان اعلام آمادگی کرد امکانات منطقه عملیاتی قشم برای تعمیر و سرویس سیستم‌های سرمایشی و کولر در مدارس محروم منطقه قشم به کار گرفته شود.
حمید باسره، مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان نیز در این آیین با بیان اینکه در حال حاضر تعداد ۴۴ هزار نفر از دانش‌آموزان تحت حمایت این نهاد از خدمات کمیته امداد استان بهره‌مند هستند، گفت: امسال در جشن عاطفه‌ها با مشارکت بیشتر شرکت‌های حاضر در استان به‌ویژه شرکت‌های نفتی شاهد رشد قابل توجهی بوده‌ایم.
باسره افزود: بر اساس آخرین آمارها امسال در جشن عاطفه‌ها مبلغ ۱۱ میلیارد تومان در قالب کمک به دانش‌آموزان نیازمند جمع‌آوری شده است.

مطالب پیشنهادی
منتخب سردبیر