پنجشنبه 29 فروردين 1398 - 19:51 - April 18 2019
مدیر فنی شرکت مهندسی فراز پویان آراد :
مدیر فنی شرکت مهندسی فراز پویان آراد به تحریم ها علیه کشورمان اشاره کرد و گفت: قطعا تحریم‌ها تهدیدها را به فرصت تبدیل می کنند .
رقابتی کردن قیمت سوخت باعث ایجاد انگیزه در جایگاه‌داران می‌شود
مدیر فروش و امور مشتریان پتروگاز پارس کیهان:
مدیر فروش و امور مشتریان پتروگاز پارس کیهان گفت: رقابتی شدن قیمت سوخت، مانند آنچه که در اروپا در حال انجام است، باعث ایجاد انگیزه در بین جایگاه‌داران می شود.
در کنار جنبه‌های تجاری باید به جنبه‌های علمی نمایشگاه هم توجه شود
رییس پژوهشکده میکرو الکترونیک ایران:
رییس پژوهشکده میکرو الکترونیک ایران با بیان اینکه انگیزه اصلی حضور ما در این نمایشگاه معرفی محصولات خود به مشتریان است گفت: جنبه علمی در کنار جنبه تجاری نمایشگاه تاثیراتِ قابل توجهی دارد.
بهار حمل و نقل در روزهای پایانی پاییز
برپایی سومین نمایشگاه بین المللی حمل‌ و نقل و صنایع وابسته با حضور وزیر راه و شهرسازی
سومین نمایشگاه بین المللی حمل‌ و نقل و صنایع وابسته با حضور بیش از ۲۰۰ شرکت فعال و معتبر در حوزه‌ های حمل‌ و‌ نقل، خودروهای سبک و سنگین، حمل‌ و‌ نقل هوشمند، راهسازی، قیر و آسفالت، مجلات، پیمانکاران، مهندسین مشاور، تجهیزات ایمنی راه‌ها، نشریات و استارتاپ‌های حوزه حمل‌ و‌ نقل آغاز به کار کرد.
صنعت سیم و کابل ایران در یک قدمی خودکفایی
گزارش میدانی نبض نفت از هجدهمین نمایشگاه صنعت برق ایران
هجدهمین نمایشگاه صنعت برق ایران از 11 تا 14 آبانماه در محل دایمی نمایشگاه بین المللی تهران درحالی برگزار می شود که امسال بیش از 512 شرکت داخلی و خارجی در آن حضور یافته اند که 70 شرکت از میان آنها متعلق به 18 کشور دارای فناوری های پیشرفته در صنعت برق هستند اما دراین میان جلوه های خوبی از خودکفایی و پیشرفت صنعت برق داخل نیز دیده می شود که یکی از مصادیق آن را می توان در صنعت سیم و کابل مشاهده کرد که بیشترین غرفه ها را در سالن 38 و سالن خلیج فارس به خود اختصاص داده اند که در این گزارش به بررسی بیشتر آن ازنگاه برخی از دست اندرکاران می پردازیم.
سخنگوی صنعت برق با تاکید بر اینکه برپایی نمایشگاه بین‌المللی برق خودباوری مناسبی را به این صنعت تزریق می‌کند، گفت: این رویداد بین‌المللی زمینه تعامل تمامی شرکت‌های تولید کننده تجهیزات را فراهم می‌کند و برای توسعه اقتصادی در صنعت برق بسیار موثر است.
رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه‌های آب و برق با اشاره به برگزاری هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران، گفت: با وجود تحریم‌ها حدود 68 شرکت خارجی از 18 کشور صاحب فناوری و پیشرو در صنعت برق از جمله اتریش، آلمان، روسیه، ژاپن، انگلستان، چین و آمریکا در این رویداد بین‌المللی حضور خواهند یافت.
بیش از ۴۰۰ شرکت داخلی و خارجی جدیدترین تولیدات، توانمندی ها، صنایع، تجهیزات و خدمات خود را در هفدهمین نمایشگاه بین المللی تأسیسات ساختمان و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی در تهران ارائه می‌دهند.
در هفته آینده شاهد برگزاری و افتتاح رویداد استارتاپ دموی صنعت گاز در کشور خواهیم بود.
چهاردهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب از فردا (چهارشنبه) ۱۱ مهرماه به مدت 4 روز در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به‌کار می‌کند.
صفحه  از ۹