شنبه 27 بهمن 1397 - 13:55 - February 16 2019
بهار حمل و نقل در روزهای پایانی پاییز
برپایی سومین نمایشگاه بین المللی حمل‌ و نقل و صنایع وابسته با حضور وزیر راه و شهرسازی
سومین نمایشگاه بین المللی حمل‌ و نقل و صنایع وابسته با حضور بیش از ۲۰۰ شرکت فعال و معتبر در حوزه‌ های حمل‌ و‌ نقل، خودروهای سبک و سنگین، حمل‌ و‌ نقل هوشمند، راهسازی، قیر و آسفالت، مجلات، پیمانکاران، مهندسین مشاور، تجهیزات ایمنی راه‌ها، نشریات و استارتاپ‌های حوزه حمل‌ و‌ نقل آغاز به کار کرد.
صنعت سیم و کابل ایران در یک قدمی خودکفایی
گزارش میدانی نبض نفت از هجدهمین نمایشگاه صنعت برق ایران
هجدهمین نمایشگاه صنعت برق ایران از 11 تا 14 آبانماه در محل دایمی نمایشگاه بین المللی تهران درحالی برگزار می شود که امسال بیش از 512 شرکت داخلی و خارجی در آن حضور یافته اند که 70 شرکت از میان آنها متعلق به 18 کشور دارای فناوری های پیشرفته در صنعت برق هستند اما دراین میان جلوه های خوبی از خودکفایی و پیشرفت صنعت برق داخل نیز دیده می شود که یکی از مصادیق آن را می توان در صنعت سیم و کابل مشاهده کرد که بیشترین غرفه ها را در سالن 38 و سالن خلیج فارس به خود اختصاص داده اند که در این گزارش به بررسی بیشتر آن ازنگاه برخی از دست اندرکاران می پردازیم.
سخنگوی صنعت برق با تاکید بر اینکه برپایی نمایشگاه بین‌المللی برق خودباوری مناسبی را به این صنعت تزریق می‌کند، گفت: این رویداد بین‌المللی زمینه تعامل تمامی شرکت‌های تولید کننده تجهیزات را فراهم می‌کند و برای توسعه اقتصادی در صنعت برق بسیار موثر است.
رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه‌های آب و برق با اشاره به برگزاری هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران، گفت: با وجود تحریم‌ها حدود 68 شرکت خارجی از 18 کشور صاحب فناوری و پیشرو در صنعت برق از جمله اتریش، آلمان، روسیه، ژاپن، انگلستان، چین و آمریکا در این رویداد بین‌المللی حضور خواهند یافت.
بیش از ۴۰۰ شرکت داخلی و خارجی جدیدترین تولیدات، توانمندی ها، صنایع، تجهیزات و خدمات خود را در هفدهمین نمایشگاه بین المللی تأسیسات ساختمان و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی در تهران ارائه می‌دهند.
در هفته آینده شاهد برگزاری و افتتاح رویداد استارتاپ دموی صنعت گاز در کشور خواهیم بود.
چهاردهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب از فردا (چهارشنبه) ۱۱ مهرماه به مدت 4 روز در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به‌کار می‌کند.
سایه روشن برگزاری نمایشگاه بین المللی ایران پلاست
ایران پلاست به کار خود پایان داد
۵۰۰ شرکت داخلی و ­۱۶۵ شرکت ­خارجی از ۳۵ کشور در این دوره از نمایشگاه،­ آخرین دستاوردهای خود در زمینه صنعت پلاستیک و صنایع وابسته را به نمایش خواهند گذاشتند
دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست صبح امروز (دوشنبه، دوم مهرماه) با حضور وزیر نفت و معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی به‌طور رسمی گشایش یافت.
نماینده و معاون پژوهش و فناوری شرکت ملی گاز ایران از برگزاری مناقصه تکمیل اولین واحد مینی ال ان جی در کشور خبر داد.
صفحه  از ۹