پنجشنبه 31 خرداد 1397 - 08:40 - June 21 2018
مصرف انرژی در ساختمان‌های اداری پایتخت ارزیابی می‌شود
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: با همکاری مروجین صرفه جویی، مدیریت مصرف انرژی در ساختمان های اداری پایتخت مورد پایش و ارزیابیقرار میگیرد.
نماینده خرمشهر فروش آب در این شهر را تکذیب کرد
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: فروش آب در خرمشهر و سودجویی افراد دلال صرفا شایعه است، تنها مشکلی که در آب خرمشهر وجود دارد شوری است که در حال اقدامات برای رفع آن هستیم.
هفته ای متفاوت برای صرفه‌جویی در مصرف آب
از روز جمعه (اول تیرماه) تا پایان هفته آتی، هفته صرفه جویی آب را پیش رو داریم. هفته ای که تلاش برای فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در زمینه ضرورت اصلاح الگوی مصرف آب در کشور به اوج خود می رسد.
گتوند؛ فاجعه یا افتخار ملی» ــ ۲ / توهم توطئه
آیا تمام مدیران این مرز و بوم خائن و توطئه گر و تمام متخصصان در خوش بینانه ترین حالت، ساده و بی تجربه هستند؟" این تصوری است که برخی مطالب منتقدان سد گتوند به خواننده القا می کند.
آمادگی صنعت برق یزد برای رویارویی با شرایط بحرانی در تابستان
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد با اشاره به ثبت پیک بار 822 مگاواتی استان قبل از شروع فصل گرم تابستان، از آمادگی صنعت برق استان برای رویارویی با شرایط بحرانی تابستان و کنترل پیک بار در این ایام خبر داد.
تاجیکستان میزبان کنفرانس بین المللی ' آب برای توسعه پایدار'
پایتخت کشور فارسی زبان تاجیکستان طی روزهای 22-20 ژوئن (امروز 30 خرداد تا اول تیر) میزبان اولین کنفرانس بین المللی موسوم به 'آب برای توسعه پایدار' است که بیش از هزار و 500 میهمان خارجی از 118 کشور جهان در آن شرکت می کنند.
کنفرانس بین‌المللی آب با حضور ایران در تاجیکستان آغاز شد
کنفرانس بین‌المللی آب در راستای آغاز دوره طرح 10 ‌ساله (2018 تا 2028) موسوم به «آب برای رشد پایدار» که با ابتکار تاجیکستان اجرایی شده است از امروز چهارشنبه با حضور نماینده ایران در شهر دوشنبه پایتخت این کشور آغاز شد.
طرح ارزیابی و پایش مدیریت مصرف انرژی در ادارات دولتی آغاز شد
طرح ارزیابی و پایش مدیریت مصرف انرژی در ادارات و سازمان‌های شهر تهران در ۵ محور توسط شرکت توزیع برق تهران بزرگ از امروز آغاز شد.
معافیت بخش‌های درمانی از پرداخت مالیات/کسر مالیات از مراکز خدمات درمانی صحت ندارد
معاون برنامه ریزی اداره مالیات گفت: بخش های درمانی معاف از پرداخت مالیات هستند.
کنترل از راه دور سیستم‌های سرمایشی مصرف‌کنندگان بزرگ
وزیر نیروعنوان کرد:
وزیر نیرو با تاکید بر اینکه از تمامی روش‌های ممکن برای جبران کمبود تولید برق و ممانعت از بروز خاموشی استفاده خواهیم کرد، گفت: برای پیک امسال سیستم‌‌های هوشمندی طراحی شده است که اگر چنان چه دستگاه‌های سرمایشی مصرف گنندگان بزرگ در خارج از ساعت کار اداری فعال باشد بتوانیم برق آن‌ها را از راه دور قطع کنیم.
صفحه  از ۱۴۰