پنجشنبه 21 آذر 1398 - 04:42 - December 12 2019
مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان از آغاز احداث نیروگاه سیریک هرمزگان خبر داد و گفت: پیمانکار روسی این هفته آینده به همین منظور به تهران خواهد آمد و تا کنون نیز ال‌سی این نیروگاه باز شده و کانکس‌های اولیه برای آغاز ساخت این نیروگاه تحویل پیمانکار روسی شده است.
عضو انجمن صنعت تأسیسات و سندیکای شرکت‌های تأسیساتی با اشاره به اینکه با استفاده از گرم‌کننده تابشی لوله‌ای می‌تواند مصرف گاز و برق را تا حد بسیاری کاهش دهد، گفت: ایران در ساخت تأسیسات گرم‌کننده تابشی لوله‌ای به خودکفایی تقریبا کاملی رسیده است.
کلنگ احداث سي‌‌و‌چهارمين مدرسه "بانک اقتصادنوين" در روستاي سيل‌‌زده حاجي‌‏قره شهرستان آق‌‏قلا واقع در استان گلستان به زمين زده شد.
نسبت مطالبات غیرجاری به کل تسهیلات پرداختی (NPL) بانک ملی ایران در سطح مطلوبی قرار گرفته و از متوسط نظام بانکی بسیار پایین تر است، اما این رقم چگونه حاصل شده است؟
شرکت آب منطقه‌ای مازندران اعلام کرد که میانگین آبدهی رودخانه‌های استان در سال آبی جدید که تنها ۲ ماه از آن گذشته است، نسبت به مدت مشابه سال آبی قبل ۹۷ درصد بیشتر شده است.
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی توانیر و سخنگوی صنعت برق گفت: صنعت برق با چالش هایی از جمله کمبود شدید منابع مالی، نیاز سالانه به سرمایه گذاری های برای احداث تاسیسات جدید، فرسودگی تجهیزات و افزایش مصرف برق روبه روست.
مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق بندرعباس گفت: ظرفیت منصوبه نیروگاه‌های حرارتی استان هرمزگان 3250 مگاوات است که پیش‌بینی می‌شود این ظرفیت تا پایان امسال به 3557 مگاوات و تا افق 1404 به 6909 مگاوات افزایش یابد.
افزایش سه‌ هزار مگاواتی ظرفیت تولید برق کشور تا پایان امسال
وزیر نیرو با بیان اینکه تا پایان امسال سه هزار مگاوات ظرفیت جدید وارد مدار می‌شود، گفت: تا پایان سال به مرور در ۹ استان کشور تعدادی طرح‌ آب و برق را در قالب پویش #هرهفته_الف_ب_ایران افتتاح می‌کنیم.
بورس انرژی ایران، امروز میزبان عرضه انواع فرآورده‎های پالایشی و پتروشیمی خواهد بود.
سازمان هواشناسی از بارش باران، برف و وزش بادهای شدید در ۱۴ استان تا روز شنبه خبر داد و اعلام کرد:‌ روز یکشنبه در اغلب مناطق کشور جو پایداری حاکم خواهد بود.
صفحه  از ۵۵۶