دوشنبه 27 خرداد 1398 - 05:57 - June 17 2019
تقدير مدير كنترل شركت ملی صنايع پتروشيمی از شركت پتروشيمی بندرامام
مدير كنترل توليد شركت ملي صنايع پتروشيمی از مجموعه شركت پتروشيمی بندرامام به منظور دستيابي به توليد بالاتر از ظرفيت واحد MTBE تقدير کرد.
شرکت جم صنعت‌کاران اجرای پروژه جایگزینی خطوط آب کولینگ از GRP به کربن استیل را نهایی کرد.
بروجردی:
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: اقدامات آمریکا با وضع تحریم‌های جدید و اضافه کردن تحریم‌ها برای تسلیم کردن و وادار کردن ما به مذاکره است، تصوری که باطل است و به هیچ وجه زیر بار فشارهای غیرمنطقی آمریکا نمی‌رویم.
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی با بیان اینکه، تخلفات حوزه محصولات پتروشیمی به واردات این محصولات در بندرعباس نیز تسری پیداکرده، گفت: لازم است شفاف سازی در خصوص عوامل ذی مدخل این پرونده صورت گیرد.
رئیس مجتمع پتروشیمی پارس خبر داد:
رئیس مجتمع پتروشیمی پارس از شکسته شدن سه رکورد تولید، تدوام تولید با ظرفیت حداکثری و فروش در این پتروشیمی که از ‏آبان ماه سال گذشته در لیست تحریم‌های آمریکا قرار گرفت، خبر داد.‏
مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی ایران گفت: امسال حدود ۱۸ طرح پتروشیمی به بهره برداری می‌رسد که نشان‌دهنده بی‌تاثیر بودن تحریم‌های آمریکاست.
ایران در تلاش است تا برای جبران کاهش صادرات نفت خود، صادرات پتروشیمی خود را افزایش دهد.
مدیر طرح‌های شرکت ملی صنایع پتروشیمی با تاکید بر زنجیره ارزش در صنعت پتروشیمی، از ایجاد هاب صنایع تکمیلی در عسلویه خبر داد.
مشاور وزیر نفت و مدیرکل ‪HSE‬ وزارت نفت به همراه جمعی از مدیران ارشد ‪HSE‬ وزارت نفت و سازمان پدافند غیر عامل کشور از مجتمع پتروشیمی بندرامام بازدید بعمل آوردند.
میزان پیشرفت فیزیکی فاز اول شرکت پتروشیمی هنگام از مرز ۷۳ درصد عبور کرد.
صفحه  از ۷۲