چهارشنبه 02 اسفند 1396 - 12:50 - February 21 2018
قائم مقام اتحادیه صادرکنندگان نفت، گاز و پتروشیمی خبر داد؛
سرنخ تلاطمات بازار ارز در دست چشم بادامی‌ها / پتروشیمی‌ها با بانک مرکزی هماهنگند
آتش نشانی هنوز علت حادثه ساختمان برق حرارتی را اعلام نکرده است / سرورهای اطلاعاتی و دیتاها قبل از شعله‌گرفتن آتش خارج شده بود
مدیر کل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل وزارت نیرو گفت: اسناد موجود در طبقه منفی 4 ساختمان برق حرارتی درجه اهمیت بالایی نداشتند و غالب آنها راکد و قدیمی بودند
معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزیر نفت گفت: صنعت پتروشیمی برای پیشتازی و اثرگذارتر بودن در کشور لازم است ۲ تا ۳ درصد درآمد خود را به پژوهش و فناوری اختصاص دهد.
معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی از واحدهای تولیدی خواست به منظور توسعه این صنعت در کشور و جلوگیری از وابستگی به کشورهای دیگر، به شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی اطمینان داشته باشند.
قرارداد تجاری سازی کاتالیست SAC۵۰۰ با حضور معاون وزیر نفت در امور مهندسی، پژوهش و فناوری و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی بین شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی و پتروشیمی شازند امضا شد.
مجتمع های پتروشیمی کشور تا پایان دی ماه امسال بیش از 18 میلیون و 588 هزارتن محصول به ارزش 9 میلیارد و 690 میلیون دلار صادر کردند.
تولید مجتمع‌های پتروشیمی کشور از ابتدای امسال تا پایان دی ماه در مجموع به بیش از ۴۴ میلیون و ۲۰۳ هزار تن رسید.
وزیر نفت از بهره‌برداری پتروشیمی دهدشت تا پایان سال 99 خبر داد و گفت: این پروژه نیازمند 400 میلیون دلار اعتبار است و تأمین اعتبار این پتروشیمی از طریق صندوق توسعه ملی و فاینانسور داخلی و خارجی انجام خواهد شد.
وزیر نفت گفت: احداث ۳ پتروشیمی در توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد نقش مهمی خواهد داشت.
روند صادرات محصولات پتروشیمی ایران پس از برجام رو به افزایش گذاشت و از 12.8 میلیون تن در سال 1392 به میزان 20.8 میلیون تن در پایان سال 1395 افزایش پیدا کرد.
صفحه  از ۱۹