شنبه 27 مهر 1398 - 01:35 - October 19 2019
معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: مراحل ساخت پتروشیمی هگمتانه بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که با همت مسئولان استانی پیش‌بینی می‌شود بهار سال ۱۳۹۹ به بهره‌برداری برسد.
مدیرطرح های شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به آخرین وضعیت پتروشیمی هگمتانه همدان گفت: در نیمه اول سال آینده بخش نخست این مجتمع پتروشیمیایی به بهره برداری می رسد.
اصول و مفاهیم حسابرسی داخلی در کارگاهی آموزشی برای مدیران ارشد و میانی پتروشیمی پارس تشریح و تبیین شد.‏
به محض آزاد شدن جلیل سبحانی به قید وثیقه، مصاحبه‌های متعدد از او منتشر شده و به نحوی او را اسطوره دانش بومی صنعت نفت و پتروشیمی معرفی کرده‌اند. این در حالی است که از سبحانی به عنوان جعبه سیاه پرونده پتروشیمی یاد می‌شود.
مدیر طرح‌های شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: 7 طرح جدید PDH با توجه به میزان خوراک پروپان در کشور تعریف شده است و با توجه به شرایط موجود تولید پروپیلن از پروپان رونق می گیرد.
معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی گفت: مقدار خوراک دریافتی مجتمع‌های پتروشیمی در سال ۱۴۰۴ به معادل روزانه یک میلیون و ۷۰۰ هزار بشکه نفت می‌رسد.
در گرماگرم تشدید تحریم‌های اقتصادی و نفتی علیه ایران و در شرایطی که تنش‌های سیاسی خارجی در منطقه و در سطح بین‌المللی در هفته‌های اخیر به اوج رسیده، اخبار دلگرم‌کننده‌ای از یک بخش صنعتی که اتفاقا به‌طور مستقیم و غیرمستقیم درگیر جنگ اقتصادی اخیر است به گوش می‌رسد.
بورس انرژی ایران، امروز میزبان عرضه متنوع فرآورده‌های پالایشی و پتروشیمی است.
مدیرعامل شرکت مدبران اقتصاد از رکوردشکنی دوباره هلدینگ خلیج فارس در بازار بورس خبر داد و گفت که این شرکت امروز تاثیر ۱۸ و هفت دهم درصدی بر رشد بازار بورس گذاشت.
مدیرعامل پتروشیمی نوری خبر داد:
مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری از اضافه شدن دو محصول جدید به سبد محصولات این پتروشیمی در آینده خبر داد.
صفحه  از ۸۶