دوشنبه 28 مرداد 1398 - 21:41 - August 19 2019
کارشناس نظامی یمن:
"عزیز راشد" کارشناس نظامی یمنی حمله پهپادی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به حوزه نفتی الشیبه عربستان در مرز با امارات را یک پیروزی بزرگ اطلاعاتی و نظامی توصیف کرد.
نشست سه جانبه ایران، روسیه و ترکیه، ۲۰ شهریور ماه در آنکارا برگزار خواهد شد.
نشست سه‌جانبه ایران، انصارالله یمن و سفرای چهار کشور اروپایی (E۴) در وزارت امور خارجه برگزار شد.
معاون وزیر خارجه روسیه در دیدار با سرپرست نمایندگی اتحادیه اروپا در مسکو، اوضاع کنونی پیرامون برجام و برخی ابعاد مسئله کنترل تسلیحات را با توجه به توقف اجرای پیمان نابودی موشک‌ها مورد بررسی قرار داد.
روانچی در نامه‌ای به گوترش:
نماینده دائم ایران در سازمان ملل در نامه‌ای به دبیرکل این سازمان، تحریم وزیر امور خارجه کشورمان توسط آمریکا را نقض فاحش اصول اساسی حقوق بین‌الملل و اهداف و اصول منشور این سازمان دانست.
سخنگوی وزارت خارجه:
سخنگوی وزارت خارجه ایران گفت که اگر اقدامات کشورهای باقی مانده در برجام مورد قبول ایران نباشد، گام سوم را با قاطعیت بر خواهیم داشت.
ترامپ سزاوار استیضاح است
رئیس‌کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا:
رئیس کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا در مصاحبه‌ای گفت با توجه به اظهارات بازپرس ویژه پرونده مداخله روسیه در انتخابات آمریکا، ترامپ سزاوار استیضاح است.
بانک سرمایه‌گذاری اروپا پیشنهاد پایان وام‌دهی به سوخت‌های فسیلی را مطرح کرد.
ریابکوف:
معاون وزیر امور خارجه روسیه روز شنبه گفت که در نشست کمیسیون مشترک برجام در وین مکانیزم پرداخت اینستکس و رآکتور آب سنگین اراک مطرح خواهند شد.
وزیر اسبق آلمانی:
وزیر دارایی اسبق آلمان تحریم‌های آمریکا را نقض قوانین بین‌المللی دانسته و وزیر دفاع جدید آلمان را به‌دلیل حمایت از ایده افزایش بودجه نظامی ترامپ وزیر جنگ نامید.
صفحه  از ۲۰