چهارشنبه 01 اسفند 1397 - 15:53 - February 20 2019
وزیر نفت در پیامی شهادت جمعی از کارکنان سپاه پاسداران را در اقدام تروریستی زاهدان به مقام معظم رهبری، غیور مردان سپاه، خانواده معزز شهدا و ملت بزرگ ایران تسلیت گفت.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی هفته آینده میزبان وزرای نیرو، جهادکشاورزی و خارجه برای رسیدگی به سوالات شکری، پورحسین، ادیانی، جعفرپور، محبی‌نیا، عباسی و شاهرودی هستند.
اس پی‌ وی؛
یک کارشناس مسائل بین‌الملل با بیان این‌که امیدوارم اروپا به این عقلانیت برسد که مکانیسم مالی را ارائه دهد تا سنگ بنایی برای صیانت از اقتدار سیاسی اروپا در مقابل آمریکا در درازمدت باشد، گفت:‌ ساز و کار ویژه مالی آغازی برای ایجاد یک مکانیسم بلند مدت‌تر برای رهایی از سلطه آمریکا بر اقتصاد بین‌الملل است.
افشاگری یک روزنامه از موافقت وزارت دفاع آمریکا برای حمله نظامی به ایران
وزارت دفاع آمریکا در سپتامبر 2018، با درخواست جان بولتون با طراحی چندین گزینه حمله نظامی به ایران موافقت کرده است.
ناوهای ایرانی در سواحل آمریکا چه کار دارند؟
جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش ایران خبر داد که ناوگروه ارتش در سفر پنج ماهه اوایل سال ۹۸ به اقیانوس اطلس رهسپار می شوند.
آیا با خروج الجبیر ایران و عربستان بهم نزدیک می شوند؟
به گزارش روز پنج شنبه پادشاه عربستان بزرگترین تغییرات در چند سال گذشته را در کابینه این کشور اعمال نمود.
سفر سرزده رئیس‌جمهور آمریکا به عراق با واکنش مسئولان این کشور مواجه شد و گروه‌های مختلف عراقی خواستار خروج نظامیان این کشور شدند.
با گذشت قریب به ۸ سال از بحران سوریه، کشورهای عربی و غیر عربی علیرغم نقش مخربشان در این کشور، یکی پس از دیگری به منظور عادی سازی روابط خود با دمشق، پشت دروازه های سوریه به صف ایستاده اند.
صفحه  از ۱۳