شنبه 27 بهمن 1397 - 13:48 - February 16 2019
شرکت انرژی سلوشنز فیلادلفیا (PES)، مالک بزرگترین و قدیمی ترین پالایشگاه ساحل شرقی آمریکا با یک بحران مالی دیگر مواجه است.
همزمان با چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، ۱۱ جایگاه عرضه گاز طبیعی فشرده (سی‌ان‌جی) و فرآورده‌های نفتی در استان فارس به بهره‌برداری رسید.
تراز تولید بنزین کشور مثبت شد
همگرایی کم‌نظیر تمامی فرزندان ایران اسلامی در استفاده حداکثری از توان داخل موجب شد تا امروز ایران از یک واردکننده مستمر بنزین به یک کشور خودکفا و در آستانه تبدیل شدن به صادرکننده بنزین تبدیل شود.
تعداد ٤٠ باب جایگاه عرضه CNG امروز به‌صورت همزمان در سراسر ایران افتتاح شد.
رئیس سازمان ملی استاندارد ایران گفت: باتوجه به آزمایش‌های انجام شده، کیفیت بنزین توزیعی کشور مناسب است و در این بخش مشکلی نداریم.
شرکت نفتی دولتی PDVSA ونزوئلا سهمیه‌بندی بنزین در جایگاه‌های سوخت برخی از مناطق این کشور را آغاز کرد.
افزایش ظرفیت تولید بنزین کشور به‌میزانی که نه‌تنها تقاضای داخلی مصرف بنزین را پوشش دهد، بلکه بتواند ظرفیت‌های صادرات بنزین را برای ایران فراهم کند، موجب شده تا گزینه "تحریم بنزین" از روی میز دشمنان ایران حذف شود.
مدیر عامل پالایشگاه بیدبلند:
مدیر عامل پالایشگاه بیدبلند گفت: در جایی که می‌توانستیم 30 درصد لوله را گران خریدیم و زمان دو برابر تحمل کردیم تا ایرانی کالا را بسازد اما در جایی بحث کیفیت و ریسک فنی هم هست که چاره‌ای جز واردات نداریم.
قیمت بنزین در سال ۹۸ به تصمیم‌گیری مجلس بستگی دارد
رئیس دفتر رئیس جمهور با بیان اینکه امسال بنزین گران نمی‌شود، گفت: قیمت بنزین برای سال ۹۸ به تصمیم‌گیری مجلس در خصوص لایحه بودجه مرتبط است.
مدیر طرح سی‌ان‌جی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران از راه اندازی 40 جایگاه جدید عرضه سی ان جی همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبرداد.
صفحه  از ۶۷