پنجشنبه 29 فروردين 1398 - 19:46 - April 18 2019
برآوردهای اولیه، ضریب آمادگی مجموعه عملیات تأمین و تولید سوخت در کشور در ایام نوروز که همزمان با روزهای سیلابی کشور شد را ۹۹.۹۷ درصد نشان می دهد.
مدیرعامل پیشین شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با تاکید بر این‌که با توجه به شرایط کنونی، چاره‌ای به جز سهمیه‌بندی وجود ندارد، دلایل لزوم سهمیه‌بندی را تشریح کرد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: 45هزار و 691 تن انواع فرآورده های نفتی از طریق پایانه ها و بندرهای این استان در سال 97 به خارج از کشور ترانزیت شد.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: بعید است دولت تا پایان سال دست به اقدامی برای افزایش قیمت بنزین بزند.
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، طی حکمی سید شهرام توکلی را به سمت سرپرست مدیریت سامانه هوشمند سوخت این شرکت، منصوب کرد.
بلومبرگ طی گزارشی با ادعای تاثیر تحریم نفتی ایران بر وضعیت توزیع بنزین در سوریه نوشت: رانندگان در دمشق مجبورند کیلومترها در صف بایستند تا چند گالن بنزین بزنند .
کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه، مبلغ ۳۶۱ میلیون ریال به سیل‌زدگان کمک کردند.
کارگروهی از شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند به منظور امدادرسانی برای رفع مشکلات احتمالی سیل در استان مرکزی، در کنار مدیریت بحران استان و شهرستان اراک قرار گرفت.
به منظور اتخاذ راهکارهای اجرایی برای مقابله با سیل احتمالی در شهرستان آبادان و استفاده حداکثری از ظرفیت و امکانات سخت‌افزاری و نیروی انسانی، کارگروه مدیریت بحران در پالایشگاه آبادان تشکیل شد.
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: تاکنون ۵۶۰ هزار لیتر سوخت رایگان به بالگردهای امداد و نجات فعال در مناطق سیل‌زده عرضه شده است که این رقم رکوردی بی‌سابقه در سوخت‌رسانی هوایی کشور به شمار می‌آید.
صفحه  از ۷۳