جمعه 31 شهريور 1396 - 02:34 - September 22 2017
امامی گفت: ما از مجموعه کالاهی داخلی و خارجی استفاده می کنیم اما در کل سعی کرده ایم که میزان واردات را کم کنیم.
نخستین عرضه یک فرآورده پالایشگاه شازند در بورس انرژی
نخستین عرضه سی اس او پالایش نفت شازند امروز به حجم ۲۰ هزار تن در رینگ بین‌الملل بورس انرژی ایران انجام می‌شود.
هیتاچی به پالایشگاه فجر جم بازگشت
مدیرعامل شرکت پالایش گاز فجرجم گفت: شرکت هیتاچی ژاپن با اجرای برجام، همکاری خود را با این شرکت از سر گرفت.
رئیس بازرسی فنی مجتمع گاز پارس جنوبی گفت:با کاهش دوره تعمیرات و توقف پالایشگاه‌ها در سال‌های اخیر بیش از یک میلیارد دلار از محل تولید صرفه‌جویی شد.
مدیرعامل پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس از امکان صادرات فرآورده‌های این پالایشگاه خبر داد و گفت: وزیر نفت صادرات بنزین پالایشگاه را ممنوع کرده است؛ هدف ما اخذ مجوز برای صادرات فرآورده‌هایی است که در پالایشگاه تولید مازاد دارند.
زمزمه‌های افزایش قیمت بنزین را باید جدی گرفت؟
افزایش مصرف بنزین در ماه پایانی تابستان با توجه به بالا رفتن تعداد مسافرت‌ها امری قابل پیش بینی بود. با این حال، افزایش ۸ درصدی میزان مصرف نسبت به مدت مشابه سال گذشته، امری است که موجب نگرانی شده است.
ژاپن در سومین دور دستورالعمل برای یکپارچه کردن بخش پالایش کشور، به پالایشگاه‌های نفت خود پیشنهاد کرده است ظرفیت فرآوری نفت پسماند را افزایش دهند.
مدیرعامل پالایشگاه ستاره خلیج فارس گفت: اگر جریان نقدینگی متعاقب برنامه تامین شود تا آخر پاییز تولید فاز اول را در تمامی محصولات به انجام خواهیم رساند.
تجمع کارکنان پالایشگاه ستاره خلیج فارس مقابل وزارت نفت + عکس
حدود ۱۰۰ نفر از کارکنان معترض پالایشگاه ستاره خلیج فارس جلوی درب وزارت نفت تجمع کرده اند تا شاید صدای دادخواهی آنها به گوش مسئولان این وزارتخانه برسد.
پروژه جدید پالایشگاه کرمانشاه ایران را از واردات یک فرآورده بی نیاز می‌کند
رئیس هیئت مدیره شرکت پالایش نفت کرمانشاه با اشاره به مراحل پایانی اجرای طرح تولید هگزان پلیمری گفت: با اجرای این طرح که در واقع بنزن زدایی از هگزان است، ارزش افزوده محصولات تولیدی این پالایشگاه افزایش می‌یابد.
صفحه  از ۵
آخرین اخبار