پنجشنبه 21 آذر 1398 - 05:23 - December 12 2019
مدیرعامل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان از افزایش مشترکان گاز زاهدان خبر داد و گفت: تعداد مشترکان گاز زاهدان تاکنون از مرز ۳۱ هزار مشترک نیز عبور کرده است.
ظرفیت مخازن ذخیره‌سازی میعانات گازی پارس جنوبی با بهره‌برداری از پنجمین مخزن این پروژه به ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار بشکه رسید.
تعداد زیادی از مردم هنوز منتظر نصب علمک گاز کنار خانه‌شان هستند. این انتظار در زمستان هر سال که مجبور می‌شوند برای گرم کردن خانه یا پخت‌وپز، هیزم‌های جمع‌آوری شده در طول فصل تابستان را بسوزانند، بیشتر می‌شود. مردمی که هنوز از نانوایی‌ها، نان با بوی نفت می‌خرند، بی‌صبرانه در انتظار رسیدن گاز هستند. مادرانی که هر صبح کودکان‌شان را راهی مدرسه‌ای می‌کنند که کلاس‌هایش با بخاری نفتی گرم می‌شود، منتظر گاز هستند.
در حالی که ایران تا سال ۹۶ همواره تولید گاز کمتری از شریک خود در پارس جنوبی داشت اما از سال ۹۲ و با تمرکز سرمایه و نیروی انسانی در فازهای اولویت دار پارس جنوبی توسط وزیر نفت،‌ سرانجام ایران برنده ماراتن نفسگیر تولید گاز شد و تا پایان سال اختلاف تولید ایران و قطر، به بیش از ۱۲۰ میلیون متر مکعب در روز خواهد رسید.
مدیر مخابرات و تله‌متری شرکت انتقال گاز ایران از برقراری ارتباطات مخابراتی ایستگاه‌های تقویــت فشار گاز کاشان، اردستان، نایین و دهشیر واقع در مسیر خط لوله هشتم سراسری انتقال گاز خبر داد.
مدیرعامل شرکت گاز استان فارس از مصرف ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون مترمکعب گاز طبیعی در استان فارس در هشت ماهه امسال خبر داد.
قائم مقام شرکت ایران خودرو دیزل گفت: اکنون ۱۰ هزار خودرو ون پایه گاز سوز شده که می تواند برای کشور سود داشته باشد.
تفاهم‌نامه توسعه ناوگان دوگانه‌سوز کشور به‌منظور حمایت از تولید و تبدیل کارخانه‌ای و کارگاهی یک میلیون و ۴۶۰ هزار خودرو عمومی و اجرای مصوبه شورای اقتصاد بین شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران و گروه صنعتی ایران خودرو (شرکت ایران خودرو دیزل) امضا شد.
مدیرعامل شرکت گاز مازندران گفت که برای ادامه روند گازرسانی در سال آینده و تکمیل طرح‌های موجود استان ۵۲۰ میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است.
مسابقات عملیاتی ورزشی امدادگران شرکت گاز استان مازندران با حضور بیش از 120 امدادگر گاز از سراسر ادارات گازرسانی، در محل انبار مرکزی کالای این شرکت برگزار شد.
صفحه  از ۱۸۶