پنجشنبه 02 آذر 1396 - 03:12 - November 23 2017
جهانگیری فردا به بولیوی می رود
معاون اول رییس جمهوری به منظور شرکت در چهارمین نشست مجمع کشورهای صادر کننده گاز (GECF) فردا (پنج شنبه) به بولیوی سفر می کند.
بازار جهانی گاز به رقابت نیاز دارد
عادلی خواستار رقابت در بازار جهانی گاز شد و گفت:اگر رقابت پایین باشد، بازار قادر به ارائه عملکرد مطلوبی نخواهد بود.
سران گازی جهان در بولیوی گردهم می‌آیند
نشست فوق‌العاده وزیران نفت و انرژی کشورهای عضو مجمع کشورهای صادرکننده گاز (جی‌یی‌سی‌اف) و نشست سران این مجمع به ترتیب ۲۳ و ۲۴ نوامبر (دوم و سوم آذرماه) در بولیوی برگزار می‌شود.
رشد ۱۰ درصدی حجم انتقال گاز در منطقه ۵ عملیات انتقال گاز ایران
حجم گاز منتقل شده منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران در شهریورماه امسال نسبت به مردادماه، به طور میانگین با ۱۰ درصد رشد به بیش از ۱۱ میلیارد مترمکعب رسید.
تاسیسات شرکت ملی گاز در جریان زلزله‌ غرب کشور دچار مشکل نشد
رئیس HSE شرکت ملی گاز در بازدید از مناطق زلزله‌زده غرب کشور گفت: با وجود وقوع زلزله‌ای شدید در برخی شهرهای کرمانشاه، تاسیسات شرکت ملی گاز امنیت و سلامت کافی دارند.
سرپرست مدیریت برنامه ریزی شرکت ملی گاز ایران منصوب شد
مدیرعامل شرکت ملی گاز طی حکمی، محمدرضا صدیقی را با حفظ سمت مدیریت امور مالی به عنوان سرپرست مدیریت برنامه‌ریزی شرکت ملی گاز منصوب کرد.
تولید 18 میلیون میعانات گازی در نیمه اول سال در فازهای 6 و 7 و 8
تا پایان شهریور از پالایشگاه چهارم بیش از 390 میلیون متر مکعب گاز ترش به پالایشگاه اول (فاز یک) ارسال شده است.
انتقال بیش از ۲۲ میلیارد مترمکعب گاز در منطقه یک عملیات انتقال گاز
مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز گفت: در هفت ماه نخست امسال بیش از ۲۲ میلیارد مترمکعب گاز در این منطقه منتقل شده و بیش از ۸ میلیارد متر مکعب گاز به شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب جهت تزریق به میادین نفتی تحویل داده شده است.
گاز تعدادی از نیروگاه‌های مقیاس کوچک وصل شد
آژانس بین المللی انرژی در گزارش ماهیانه خود پیش بینی اش از رشد تقاضا برای نفت را برای امسال و سال آینده میلادی ۱۰۰ هزار بشکه در روز کاهش داد. مومنی گفت: گاز ۱۷ نیروگاه‌ مقیاس کوچک به دلیل نپرداختن بدهی قطع شده که پس از پرداخت بخشی از این مبلغ، گاز تعدادی از نیروگاه ها وصل شده است.
تولید گاز در تنگه‎بیجار از سرگرفته می‎شود
مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران از مصونیت تاسیسات شرکت بهره‎برداری نفت و گاز غرب از تبعات زلزله خبر داد و گفت: تولید گاز در تنگ‎بیجار بلافاصله پس از آغاز فعالیت پالایشگاه ایلام از سرگرفته می‎شود.
صفحه  از ۲۰