دوشنبه 27 خرداد 1398 - 05:59 - June 17 2019
فیلم/ماجرای اختلاف بین وزارت نفت و وزارت راه و شهرسازی چیست؟
سکینه الماسی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس در گفتگو با نبض نفت تشریح کرد:
وزارت نفت:
روابط عمومی وزارت نفت با اشاره به بند «ی» تبصره 1 قانون بودجه سال 1398 اعلام کرد: اصلا هیچگونه بحثی در خصوص تهاتر نفت در این قانون مطرح نشده است.
مدیرعامل شرکت نفت ایرانول از انجام موفقیت آمیز اورهال(تعمیرات اساسی) تمام واحدهای پالایشگاه روغن سازی ایرانول آبادان پس از ۲۰ سال در سال رونق تولید با هدف افزایش تولید خبر داد.
سرپرست امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی حفاری ایران:
سرپرست امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی حفاری ایران از بازگشایی استخر مجتمع فرهنگی، ورزشی شماره يك این شرکت در کلان شهر اهواز خبر داد.
مدیر اچ اس ئی، پدافند غیر عامل، مدیریت بحران و فوریت های پزشکی شرکت ملی حفاری ایران از صرفه جویی 77 کیلو وات برق در ساعت در آستانه آغاز فصل تابستان در سطح این شرکت خبر داد.
تهدید ایران، امنیت انرژی را به خطر می‌اندازد:
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از اقدام‌های مثبت و ارزنده وزارت نفت در زمینه بهبود کیفیت سوخت توزیعی و کمک به شرایط زیست محیطی قدردانی کرد.
نرخ بیمه نفتکش‌ها در خاورمیانه ۲۰ برابر شد
حمله اخیر به نفتکش‌ها نزدیک آب‌های خلیج فارس پریمیوم بیمه برای کشتی‌هایی که از آب‌های خاورمیانه عبور می‌کنند را افزایش داده و هزینه انتقال نفت از این منطقه را بالا برده است.
ساخت پالایشگاه‌های کوچک در مرزها با هدف دور زدن تحریم‌ها مدتی است که مطرح شده و آن‌طور که وزیر نفت گفته، وزارتخانه از این مساله استقبال و حمایت خواهد کرد.
صفحه  از ۹۷۷