پنجشنبه 02 آذر 1396 - 03:15 - November 23 2017
تولید اتان در پارس جنوبی به ۱۱ هزار تن در روز می‌رسد
با تکمیل و راه‌اندازی واحدهای جدید در پالایشگاه های ششم و هشتم مجتمع گازی پارس جنوبی، فرآوری محصول با ارزش اتان به روزانه ۱۱ هزار تن می‌رسد.
دستگیری مدیر پالایشگاه نفت آمریکایی در ونزوئلا
مقامات ونزوئلایی در راستای پاکسازی فساد در صنعت نفت این کشور، رییس موقت شرکت سیتگو و پنج مدیر بلندپایه این پالایشگاه آمریکایی را دستگیر کردند.
عربستان دیپلماسی نفتی خود را پیش از نشست اوپک تقویت می‌کند
وزیر انرژی عربستان و افرادش پیش از برگزاری نشست آینده اوپک، تلاش برای جذب کشورهای بیشتر در توافق جهانی کاهش نفت را شدت بخشیده‌اند.
درآمد ۷۳۷ میلیارد ریالی از فروش سوخت در جایگاه‌های مرزی ارومیه
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه گفت: چهار جایگاه مرزی منطقه ارومیه در هشت ما امسال، ۷۳۷ میلیارد دلار درآمد کسب کرده که نسبت به مدت مشابه پارسال ۲۴,۷ درصد افزایش یافته است.
قیمت هر بشکه سبد نفت اوپک به 60 دلار و 49 سنت رسید
دبیرخانه سازمان کشورهای صادرکننده نفت اعلام کرد: هر بشکه نفت اوپک دیروز (سه شنبه) به قیمت 60 دلار و 49 سنت معامله شد که نسبت به روز پیش از آن تغییر چندانی نداشت.
مازاد عرضه در بازار جهانی گاز وجود ندارد
دبیرکل مجمع کشورهای صادر کننده گاز گفت، این مجمع هیچ مازاد عرضه ای در بازار جهانی گاز نمی بیند و باید در بازار رقابت وجود داشته باشد.
ضرورت جذب سرمایه در حوزه انتقال گاز از ایران به تاجیکستان
رئیس مجلس شورای اسلامی به ظرفیت شرکت‌های ایرانی برای حضور اقتصادی در تاجیکستان اشاره کرد و گفت: جذب سرمایه در حوزه انتقال گاز از ایران به تاجیکستان می‌تواند نقطه عطفی در افزایش روابط اقتصادی ۲ کشور باشد.
انستیتو تصفیه و شیرین‌سازی گاز پژوهشگاه صنعت نفت افتتاح می‎شود
انستیتو تصفیه و شیرین‌سازی گاز پژوهشگاه صنعت نفت در مسیر اجرای قراردادهای پژوهشی پایین‎دست صنعت نفت، تا پایان امسال افتتاح می‎شود.
عرضه میعانات گازی پالایشگاه‌های گاز ایلام و خانگیران در بورس انرژی
بورس انرژی ایران، امروز شاهد عرضه میعانات گازی پالایش گاز ایلام و میعانات گازی اس ۵۰۰ پالایش گاز خانگیران در رینگ داخلی بود.
امضای ۱۰ قرارداد جدید نفتی در سال ۹۶ منتفی شد
موضوع "امضای ۱۰ قرارداد جدید نفتی در سال ۹۶" به طور کل منتفی شده و تنها مذاکرات برای امضای دو یا سه قرارداد به صورت جدی در حال انجام است.
صفحه  از ۱۹۲