سه‌شنبه 26 تير 1397 - 10:28 - July 17 2018
وزیر خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد واشنگتن در برخی موارد معافیت برای کشورهایی که زمان بیشتری برای کاهش واردات نفت از ایران نیاز دارند را بررسی خواهد کرد تا از مختل شدن بازارهای نفت جهانی اجتناب کند.
تشریح آخرین اقدامات انجام شده برای خانواده شهدای سانچی
درپی انتشار گزارشی در یکی از شبکه‎های تلویزیونی خارجی در مورد کشتی سانچی ، شرکت ملی نفتکش ایران ضمن رد ادعاهای مطرح شده از سوی فردی که در این گزارش خود را وکیل خانواده شهدای سانچی معرفی کرده است، با تاکید بر اهتمام و جدیت این شرکت در تحقق حقوق خانواده شهدای این سانحه، توضیحاتی را در این خصوص منتشر و تاکید کرد: حق هرگونه پیگیری قضایی در مورد ادعاهای مطرح شده و مطالب کذب منتشر شده را برای خود محفوظ می‎داند.
نماینده اسبق ایران در اوپک با بیان اینکه قیمت نفت در بلندمدت از ۸۰ تا ۸۵ دلار بالاتر نخواهد رفت، گفت: دنیا در آینده تمرکز جدی بر ال ان جی خواهد داشت.
مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران در گفت و گو با نبض نفت پاسخ می دهد:
مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران معتقد است که هنوز جنبه های علمی و کارشناسی موضوع "ابردزدی" مشخص نشده و گزارش علمی در مورد آن ارایه نشده است و آنچه که دراین مورد مطرح می شود بر اساس حدسیات است.
قیمت نفت به دنبال گسترش اعتصاب کارکنان نفتی در نروژ که نگرانی‌ها نسبت به اختلالات بیشتر عرضه به بازار را تقویت کرد، در معاملات روز سه‌شنبه از پایین‌ترین قیمت خود در بیش از سه ماه اخیر فاصله گرفت و افزایش یافت.
«ژان ایو لودریان» وزیر خارجه فرانسه روز دوشنبه بر ضرورت فراهم آوردن شرایط برای فروش نفت ایران تاکید کرد.
سیاست اصلی حاکم بر امور تدارکات و کالای شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، شناسایی منابع، استفاده از سازندگان و تولید‌کنندگان داخلی و تقویت و حمایت از آنها به‌منظور کاهش وابستگی به کشورهای خارجی است.
نتایج انتخابات ۲ نماینده اعضای حقیقی (عضو اصلی و علی‎البل) هیئت مدیره انجمن نفت ایران اعلام شد.
این عکس توسط معصومه رحمانی در صبح روز 24 تیر در حوالی خیابان ولیعصر(عج) تهران، تقاطع خیابان بهشتی گرفته شده است.
پالایشگاه چینی مستقل "دانگ مینگ پتروکمیکال" در بحبوحه تشدید تنش‌های تجاری میان پکن و واشنگتن، خرید نفت از آمریکا را متوقف کرد و به واردات نفت از ایران روی آورد.
صفحه  از ۵۳۳