02 مهر 1402
کد خبر: ۵۶۶۲۷
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۳
هر گرم طلا ۱۸ عیار با افزایش ۰.۰۳ درصدی نسبت به روز قبل ، ۲,۳۳۱,۳۰۰ تومان معامله شد.هر مثقال طلا 18 عیار در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۲۰۰۰ تومان افزایش، ۱۰,۰۹۳,۰۰۰ تومان نرخ گذاری شد.هر اونس طلا در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۰.۴۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۹ کاهش، ۱,۹۴۴ نرخ گذاری شد.

قیمت گرم طلا ۱۸ عیار

نبض نفت _امروز هر گرم طلا ۱۸ عیار مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. هر گرم طلا ۱۸ عیار که روز قبل تا ۲,۳۳۰,۶۰۰ (دو میلیون و سیصد و سی هزار و ششصد ) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۰۹ شهریور ۱۴۰۲ مصادف با ۳۱ آگوست ۲۰۲۳ - با رشد ۰.۰۳ درصدی به ۲,۳۳۱,۳۰۰ (دو میلیون و سیصد و سی و یک هزار و سیصد ) تومان رسید.

قیمت مثقال طلا 18 عیار

امروز هر مثقال طلا 18 عیار مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. هر مثقال طلا 18 عیار که روز قبل تا ۱۰,۰۹۱,۰۰۰ (ده میلیون و نود و یک هزار) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۰۹ شهریور ۱۴۰۲ مصادف با ۳۱ آگوست ۲۰۲۳ - با رشد ۰.۰۱ درصدی به ۱۰,۰۹۳,۰۰۰ (ده میلیون و نود و سه هزار) تومان رسید.

قیمت اونس طلا

امروز هر اونس طلا برخلاف رشد قبلی با افت قیمت روبرو بوده است، بطوری که هر اونس طلا که روز قبل تا ۱,۹۴۵ (یک هزار و نهصد و چهل و پنج ) رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۰۹ شهریور ۱۴۰۲ مصادف با ۳۱ آگوست ۲۰۲۳ - با کاهش ۰.۰۲ درصدی به ۱,۹۴۴ (یک هزار و نهصد و چهل و چهار ) رسید.

منبع:اقتصادنیوز 

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نظرات بینندگان