08 مهر 1402
کد خبر: ۵۶۸۳۳
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۱
دلار در بازار آزاد در بازار روز قبل نسبت به ۲ روز پیش، با ۳۰۰ تومان افزایش، ۴۹,۷۵۰ تومان نرخ گذاری شد. دلار در صرافی ملی در بازار روز قبل نسبت به ۷ روز پیش، با ۳ تومان افزایش، ۴۱,۲۸۷ تومان نرخ گذاری شد. دلار در بازار متشکل با کاهش ۷.۷۲ درصدی نسبت به ۲۰۶ روز پیش، ۴۱,۵۴۹ تومان معامله شد. دلار در سامانه سنا در بازار ۲۰۶ روز پیش نسبت به ۲۰۷ روز پیش، با ۰ تومان بدون تغییر، ۳۰,۴۱۶ تومان نرخ گذاری شد. دلار کانادا در بازار روز قبل نسبت به ۲ روز پیش، با ۲۷۵ تومان افزایش، ۳۶,۶۸۰ تومان نرخ گذاری شد.

قیمت دلار در بازار آزاد
نبض نفت -روز قبل دلار در بازار آزاد برخلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، بطوری که دلار در بازار آزاد که ۲ روز پیش تا ۴۹,۴۵۰ (چهل و نه هزار و چهارصد و پنجاه ) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۲ مصادف با ۱۴ سپتامبر ۲۰۲۳ - با رشد ۰.۶ درصدی به ۴۹,۷۵۰ (چهل و نه هزار و هفتصد و پنجاه ) تومان رسید.
قیمت دلار در صرافی ملی
قیمت دلار در صرافی ملی شاهد افزایش ۰ درصدی درصدی قیمت بوده است بطوری که دلار در صرافی ملی که ۷ روز پیش تا ۴۱,۲۸۴ (چهل و یک هزار و دویست و هشتاد و چهار ) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۲ مصادف با ۱۴ سپتامبر ۲۰۲۳ - با رشد ۰ درصدی به ۴۱,۲۸۷ (چهل و یک هزار و دویست و هشتاد و هفت ) تومان رسید.
قیمت دلار در بازار متشکل
قیمت دلار در بازار متشکل شاهد کاهش ۷.۷۲ درصدی درصدی قیمت بوده است بطوری که دلار در بازار متشکل که ۲۰۶ روز پیش تا ۴۴,۷۶۰ (چهل و چهار هزار و هفتصد و شصت ) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۲ مصادف با ۱۴ سپتامبر ۲۰۲۳ - به ۴۱,۵۴۹ (چهل و یک هزار و پانصد و چهل و نه ) تومان رسید.
قیمت دلار در سامانه سنا
۲۰۶ روز پیش دلار در سامانه سنا مانند ۲۰۷ روز پیش، با افزایش و کاهش قیمتی روبرو نشدند، بطوری که دلار در سامانه سنا که ۲۰۷ روز پیش تا ۳۰,۴۱۶ (سی هزار و چهارصد و شانزده ) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۲ مصادف با ۱۴ سپتامبر ۲۰۲۳ - به ۳۰,۴۱۶ (سی هزار و چهارصد و شانزده ) تومان رسید.
قیمت دلار کانادا
روز قبل دلار کانادا برخلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، بطوری که دلار کانادا که ۲ روز پیش تا ۳۶,۴۰۵ (سی و شش هزار و چهارصد و پنج ) تومان رسیده بود، امروز - پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۲ مصادف با ۱۴ سپتامبر ۲۰۲۳ - با رشد ۰.۷۴ درصدی به ۳۶,۶۸۰ (سی و شش هزار و ششصد و هشتاد ) تومان رسید.

منبع :اقتصاد نیوز

 

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نظرات بینندگان