جمعه ۱۳ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۴ - 2020 July 03
کد خبر: ۱۷۶۵۸
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۱
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل خبر داد: بررسی و شناسایی مالکان اصلی ادوات کشاورزی در سطح منطقه که به عنوان طرح راستی آزمایی ادوات کشاورزی به اجرا درآمد، صرفه جویی و کاهش مصرف سوخت را در پی داشته است.

به گزارش نبض نفت به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل، سید حجت مدنی در نشستی با حضور کارگروه پیشگیری و مبارزه با عرضه خارج از شبکه سوخت، اظهار کرد: هدف اصلی، تامین سوخت مصرف کنندگان واقعی است و اقدامات انجام شده در این زمینه، نیازمند همکاری تمامی سازمان‌های ذیربط استان است که خوشبختانه با تلاش همکاران تعامل بسیار خوبی با دستگاه‌های متولی و نظارتی در استان اردبیل را شاهد هستیم.

مدنی هدف از تشکیل این کارگروه را تشریح وظایف تخصصی اعضا و آشنایی با قوانین و مقررات تامین سلامت اداری و مقابله با فساد اداری و همچنین شناسائی گلوگاه‌های قاچاق سوخت عنوان کرد و گفت: این کارگروه حافظ منافع عمومی و صیانت از سرمایه های ملی است که در این زمینه فرهنگ سازی و پیشگیری از قاچاق و مبارزه با آن در دستور کار قرار دارد.

گفتنی است، مشخص کردن وضعیت اسناد مالکیت ادوات کشاورزی و همچنین هماهنگی بیشتر سازمان‌های ذیربط در زمینه اجرای طرح توزیع سوخت بر اساس پیمایش بخش حمل و نقل از مهمترین موضوع های مطرح شده در نشست بود.

همچنین طبق دستور جلسه، موضوع‌هایی پیرامون راهکارهای اصلاحی و چگونگی اقدامات پیشگیرانه و بازدارنده، تدوین و پیگیری روش‌هایی برای از میان بردن روزنه‌ها، بسترها و گلوگاه‌های قاچاق و سوء استفاده از اموال دولتی و بیت المال بررسی شد و اعضاء کارگروه با بیان نقطه نظرات خود بر لزوم شفاف سازی امور و اهتمام همکاری تک تک کارکنان واحدها برای جلوگیری از فساد اداری تاکید کردند.

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: