پنجشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۵ - 2020 May 28
کد خبر: ۲۱۹۷۷
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵
وزیر نفت گفت: برای توسعه لایه‌های نفتی میدان گازی پارس جنوبی با بعضی از شرکت‌های ایرانی مذاکره شده اما هنوز به نتیجه نرسیده است.

نبض نفت- بیژن زنگنه امروز (سه‌شنبه، ۱۶ مهرماه) در حاشیه پنجمین کنگره راهبردی بین‌المللی نفت و نیرو درباره آخرین وضع توسعه لایه‌های نفتی پارس جنوبی اظهار کرد: مذاکراتی با بعضی از شرکت‌های ایرانی انجام شده، اما هنوز به نتیجه نرسیده است.

وزیر نفت درباره آغاز به‌کار پنجمین کنگره نفت و نیرو، گفت: این کنگره جزو معدود کنگره‌هایی است که تداوم یافته و فقط از سوی بخش خصوصی حمایت می‌شود و حامی دولتی ندارد.

پنجمین کنگره راهبردی نفت و نیرو صبح امروز با حضور وزیر نفت، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و شماری از مدیران ارشد صنعت نفت و کارشناسان داخلی و خارجی حوزه انرژی آغاز به‌کار کرد و فردا (چهارشنبه، ۱۷ مهرماه) به کار خود پایان می‌دهد، در مجموع دو روز برگزاری این کنگره پنج نشست تخصصی با عنوان‌های «هشت میلیون بشکه تولید نفت، ضرورت؟ رویا یا واقعیت؟»، «روابط مالی نفت با دولت» و «چالش‌های محیط زیستی، پیشرفت یا عقبگرد»، «تامین مالی توسعه بخش‌های نفت و نیرو»، «استارت‌آپ‌ها و زیست‌بوم نوآوری در صنعت» برگزار می‌شود.

منبع: شانا
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: