جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۴:۱۰ - 2020 May 29
کد خبر: ۲۷۱۴۹
تاریخ انتشار: ۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۰
در حالی که رییس انجمن جایگاه‌داران کل کشور از تصمیم جایگاه‌داران برای تعطیلی ۷۰ درصد سکوهای عرضه سوخت خبر داده بود، رئیس کانون انجمن‌های صنفی جایگاه‌داران گفت: علیرغم افت 60 درصدی فروش بدنبال تعطیلی نیستیم تا آسیبی به مردم وارد نشود.

نبض نفت - همایون صالحی درباره تصمیم به تعطیلی 70 درصد سکوهای عرضه سوخت از سوی جایگاه‌داران این اظهارات را بی‌اعتبار دانست و تکذیب کرد.

افتخار می‌کنیم به مردم خدمت کنیم

وی افزود: 31 انجمن تحت پوشش کانون انجمن‌های صنفی جایگاه‌داران است، ما افتخار می‌کنیم در شرایطی که مردم گرفتاری و مشکلات‌شان دوچندان شده خدمت‌رسانی کنیم.

در خط مقدم خدمت‌رسانی هستیم و تعطیل نمی‌کنیم

رئیس کانون انجمن‌های صنفی جایگاه‌داران خاطرنشان کرد: ما اکنون بیشتر از هر زمان دیگری بدنبال خدمت‌رسانی به مردم هستیم، جایگاه‌دارن در زمان سیل، زلزله بدون تعطیلی در خط مقدم خدمت‌رسانی بوده‌اند، کانون یک تشکل فراگیر کشوری است و تمام استان‌ها را تحت پوشش خود دارد و بنده با اطمینان اعلام می‌کنم که هیچ تصمیمی مبنی برتعطیلی جایگاه‌ها نداریم.

ملزومات بهداشتی را با هزینه شخصی تهیه می‌کنیم

وی خاطرنشان کرد: ما جایگاه‌داران با هزینه شخصی نسبت به تهیه ملزومات بهداشتی، لوازم ضدعفونی و سم‌پاشی اقدام می‌کنیم تا بتوانیم زنجیره گسترش بیماری را که پمپ‌بنزین‌ها اصلی‌ترین کانون شیوع آن اعلام شده، قطع کنیم.

از خودمان مایه می‌گذاریم

صالحی گفت: شیوع کرونا یک بحران اجتماعی است و ما هم از مردم هستیم از خودمان برای پایان دادن به این بحران مایه می‌گذاریم و از هیچ اقدامی دریغ نمی‌کنیم.

60 درصد افت فروش داشته‌ایم

وی با بیان اینکه جایگاه‌ها 24 ساعته فعال و در این شرایط حتی سعی کرده‌ایم خدمات رسانی را افزایش دهیم، تاکید کرد: البته فروش و سود ما بسیار کاهش پیدا کرده به طوری که 60 درصد افت فروش داشته‌ایم، قطعا در مرحله‌ای هستیم که ضرر و زیان ما بشدت افزایش یافته، اما بدنبال تعطیلی نیستیم تا آسیبی به مردم وارد نشود.

توزیع رایگان سوخت به خودروهای امدادرسان

این مقام مسئول یادآور شد: ما حتی در برخی استان‌ها سوخت را به صورت رایگان در اختیار خودروهای امدادی و آمبولانس‌ها قرار داده‌ایم و این در حالی است که درآمدهایمان بشدت کاهش یافته است.

منبع: ایلنا

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: