چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۰ - 2020 June 03
کد خبر: ۲۸۷۰۲
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸
توزیع سوخت مصرف‌کنندگان جزء بخش کشاورزی منطقه کردستان به‌منظور ارائه خدمات مطلوب به شهروندان از ابتدای تیرماه از طریق بستر بانکی و الکترونیکی انجام می‌شود.

به گزارش نبض نفت به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان، عبدالله گیتی‌منش در این باره گفت: برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان، توسعه خدمات الکترونیک، جلوگیری از ترددهای غیر ضروری و همسو با هدف ایفای مسئولیت اجتماعی شرکت، عملیات توزیع سوخت مصرف‌کنندگان جزء بخش کشاورزی منطقه کردستان از ابتدای تیر ماه الکترونیکی انجام می‌شود.

وی افزود: مصرف‌کنندگان جز آن ‌دسته از مشتریان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان هستند که سهمیه ماهانه آنان کمتر از ۶ هزار لیتر است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان در دومین نشست کمیسیون برنامه‌ریزی و هماهنگی مبارزه با قاچاق استان عرضه خارج از شبکه و انحراف سوخت، هزینه بالای چاپ، توزیع و امحای حواله‌های صادره برای این دسته از مصرف‌کنندگان را از عمده مشکلات ناشی از توزیع سوخت به صورت حضوری عنوان کرد و افزود: با هماهنگی‌های انجام شده با شبکه بانکی استان، مصرف‌کنندگان جز با مراجعه به سایت نیو تجارت آسان (https://newtejaratasan.niopdc.ir) و ثبت‌نام در آن، سهمیه سوخت‌شان در کارت بانکی سرپرستان خانوار شارژ می‌شود.

گیتی‌منش با اشاره به وجود بیش از ۶۲ هزار مصرف‌کننده جز در استان از آمادگی کامل این منطقه برای تامین و توزیع سوخت مورد نیاز این بخش خبر داد و افزود: در سال‌های گذشته نیز فرآیند توزیع الکترونیکی نفت سفید ۲۸ هزار خانوار مصرف‌کننده نفت سفید در استان اجرایی شده است.

وی خواستار شتاب در اجرای طرح پلاک‌گذاری ادوات‌ کشاورزی استان با پیگیری سازمان جهاد کشاورزی و کمیسیون قاچاق کالا و ارز استان شد و اظهار کرد: پلاک‌گذاری ادوات کشاورزی از سیاست‌های موثر ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز بوده که از سوی کمیسیون‌های استانی نیز در حال پیگیری است و نقش موثری در مدیریت و نظارت بر توزیع سوخت مورد نیاز بخش کشاورزی خواهد داشت، بنابراین لازم است دستگاه‌های متولی با جدیت برای رفع موانع موجود و عملیاتی کردن این طرح گام بردارند.

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: