دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۳ - 2020 November 30
کد خبر: ۳۳۰۸۳
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۴
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در پیامی پنجم آذر سالروز تشکیل بسیج و هفته بزرگداشت این مناسبت را به بسیجیان صنعت نفت تبریک گفت.
به گزارش نبض نفت به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران در پیام مهندس سید عبداله موسوی آمده است:

قلم و بیان از وصف  انسان هایی که بی ادعا و گمنام در مسیر خدمت در راه رضای پروردگار از هیچ تلاشی دریغ نورزیده و با از خود گذشتگی و ایثار نهایت همت خود را مصروف پایداری ایران اسلامی نموده اند، قاصر است.

بسیج این نهاد مردمی و همیشه در صحنه،  نیرویی کارآمد،  پیشرو در خدمت و امید آفرین است که برای حضور در عرصه همه میدان ها آماده است و در طول حیات پربرکت نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره مایه عزت ، اقتدار و سرافرازی کشور عزیزمان بوده است.

نقش آفرینی های ماندگار بسیجیان ولایت مدار تنها به دوران دفاع مقدس خلاصه نمی شود بلکه این  عزیزان  در تمامی عرصه های کار و تلاش، سازندگی،  محرومیت زدایی، کمک های مومنانه، فرهنگی، فناوری و مقابله با ویروس کرونا و پیشبرد مسائل گوناگون سهیم هستند.

بسیج به عنوان سرمایه نظام،  مجموعه ای ارزشمند است که امام بزرگوار (ره) برای پاسداری از دستاوردهای انقلاب به یادگار گذاشتند و بسیجی پیرو مکتب عاشورا و  تفکر آن پویا و  براساس اسلام ناب محمدی (ص) شکل گرفته است.

یاد و خاطره شهدای گرانقدر به ویژه شهدای بزرگوار بسیج را گرامی داشته و هفته بسیج را به همه بسیجیان علی الخصوص همکاران عزیزم در صنعت نفت تبریک عرض نموده و سرافرازی همگان را از خداوند بزرگ در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) و منویات مقام معظم رهبری مسئلت می نمایم.

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: