پنجشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۵ - 2020 February 27
کد خبر: ۲۴۹۷۵
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹
مهم‌ترین محورهای کاری مدیریت امور فنی شرکت نفت فلات قاره ایران در آیین معارفه مدیر امور فنی و سرپرستان ICT، مهندسی سیستم‌ها و حسابرسی داخلی این شرکت تشریح شد.

به گزارش نبض نفت به نقل از روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره ایران، در این آیین، علی خواجوی، مدیر امور فنی این شرکت ضمن تشریح و اعلام محورهای برنامه خود درباره تعریف پروژه‌های جدید مطالعاتی مسئله‌محور، ازدیاد برداشت و تعریف بسته‌های جدید EPC و EPD اعلام کرد و گفت: مهار هزینه‌ها و بهبود بازده در بخش حفاری، گردش نیروهای فنی در بخش‌های مختلف و حرکت به سمت میدان‌محور بودن از مهم‌ترین برنامه‌های مدیریت امور فنی است.

در ادامه، علیرضا سلمان‌زاده، مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران گفت: با وجود محدودیت‌های فراوان، خوشبختانه نگاه مثبتی به این شرکت ازسوی وزارت نفت وجود دارد که امیدوارم با این رویکرد و همدلی و همکاری همه کارکنان و مدیریت‌ها، وضع پروژه‌ها و تولید در شرکت را بهبود بخشیم.

در این آیین همچنین، محمد براتی، سرپرست فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT)، روح‌الله ایقانی، سرپرست مهندسی سیستم‌ها و بهره‌وری و الهام حسنی‌آذر، سرپرست حسابرسی داخلی شرکت نفت فلات قاره معرفی شدند.

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: