دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۱ - 2020 March 30
کد خبر: ۲۷۰۶۵
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۳
منتظر تربتی در تشریح عملکرد شرکت ملی گاز گفت: تحریم‌ها اثری بر تولید گاز نداشته و توانستیم شرایط خوبی را در تأمین گاز داشته باشیم.
نبض نفت - حسن منتظر تربتی مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: سال ۹۸ را با همه ناملایمات و سختی‌ها چه از حیث مسائل طبیعی و چه از نظر مسائل سیاسی پشت سر گذاشتیم. ابتدا و انتهای سال در برخی مناطق سیل آمد. در زمستان هم شرایط سختی را از نظر مصرف گاز طی کردیم و در عین حال در شرایط تحریم قرار داشتیم، اما نکته مثبت این بود که به لطف خداوند و همه تلاشگران شرکت ملی گاز ایران این مشکلات به فرصتی برای خدمت‌رسانی بهتر به مردم تبدیل شد.
او افزود: خوشبختانه در شرایط سیل، خدمت‌رسانی شرکت گاز برقرار بود و اگر جایی هم به مشکل برخورد کرد، به‌سرعت برطرف شد. از سویی تحریم‌ها اثر چندانی بر تولید پایدار گاز نداشت و توانستیم شرایط خوبی را در تأمین گاز داشته باشیم.
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: در زمستان هم در حالی که بسیاری از خدمات در استان‌های شمالی کشور قطع بود، خدمات گازرسانی تداوم داشت، به‌صورتی که حتی مردم از گاز برای روشنایی و گرمایش هم استفاده کردند که فکر می‌کنم این مسائل در کارنامه شرکت گاز به عنوان عملکردی درخشان ثبت خواهد شد.
معاون وزیر نفت در امور گاز تصریح کرد: سال ۹۹ هم با مسئله کرونا آغاز شد، با این حال شاید با تفأل به حافظ این جمله به یاد بیاید که «رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند، چنان نماند و چنان نیز نخواهد ماند».
تربتی گفت: موضوع دیگر این است که این روز‌ها همکاران عملیاتی ما در منطقه پارس جنوبی، پالایشگاه‌های فجر جم، پارسیان، خانگیران، بیدبلند، سرخون و قشم و ایلام و مناطق عملیات انتقال گاز و در شبکه‌های توزیع، شرایط ویژه‌ای را سپری می‌کنند. من از حضور و تلاش همگی در این شرایط تشکر می‌کنم و در عین حال سال نو و این فرصت خدمتگزاری بیشتر برای اثبات توانمندی‌هایشان را به آن‌ها تبریک می‌گویم. ان‌شاءالله این تلاش‌ها در درگاه خداوند مورد قبول واقع شود و برکات آن در زندگی همگی مشهود باشد.
او تأکید کرد: ما تلاش می‌کنیم که شرکت ملی گاز به‌رغم همه نگرانی‌ها و مشکلات همچنان به خوبی بدرخشد و ان‌شاءالله تأمین پایدار گاز را داشته باشیم و بتوانیم آرامش را برای همه هموطنان و مشترکان ایجاد کنیم تا نگرانی از نظر تأمین گاز نداشته باشند.

منبع: خبرنگاران جوان

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: