پنجشنبه ۱۰ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۲ - 2023 March 30
کد خبر: ۵۱۹۷۸
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۹
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی در جلسه مشترک با شرکت‌های حمل و نقل از تأمین و توزیع پایدار سوخت علی‌رغم برودت شدید هوا و بارش برف سنگین در استان خبر داد.
به گزارش نبض نفت به نقل از  روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی، ناصر راشدی با اشاره به وجود شرایط سخت آب و هوایی و افزایش مصرف سوخت مایع و سی‌ان‌جی از زحمات و تلاش‌های این شرکت‌ها و رانندگان نفتکش ساعی و تلاشگر استان در  تأمین و توزیع پایدار سوخت در گستره عملیاتی منطقه تشکر و قدردانی کرد.

 

گفتنی است، تأمین و توزیع سوخت در گستره عملیاتی منطقه آذربایجان شرقی با 540 دستگاه نفتکش جاده‌پیما، 9 شرکت فعال حمل و نقل فرآورده‌های نفتی به طور مستمر در حال انجام است و علاوه بر مصرف‌کنندگان جز، خانوارهای فاقد بهره‌مندی از گاز طبیعی، صنایع و نیروگاه‌ها، سوخت مورد نیاز 176 جایگاه عرضه سوخت نیز تأمین می‌شود.

راشدی در این نشست، همکاری و تعامل بیش از پیش مسئولان منطقه و شرکت‌های حمل و نقل برای گذر از شرایط بحرانی و تأمین و توزیع به موقع و مطلوب سوخت مورد نیاز نیروگاه‌ها، صنایع، کشاورزی، جایگاه‌های عرضه سوخت و سوخت جایگزین در ایام افت فشار گاز را مورد تأکید قرار داد.

 
مسئولان منطقه و شرکت‌های حمل و نقل نیز در این نشست درباره اجرایی شدن سیستم نوبت‌دهی مکانیزه و چالش‌های این حوزه به بحث و تبادل نظر پرداختند و در پایان، از تلاش‌های شبانه‌روزی و جهادگونه مسئولان شرکت‌های حمل و نقل و رانندگان نفتکش با اهدای لوح تجلیل به عمل آمد.
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: