جمعه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۳ - 2021 May 07
کد خبر: ۳۳۰۸۴
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۹
بسیج همیشه در صحنه بوده است و در ادوار مختلف تاریخ پرفروغ انقلاب اسلامی مایه سربلندی، سرافرازی و اقتدار کشور عزیز ایران اسلامی بوده است و در مواقع حساس، توانسته مظهر اتحاد و انسجام ملی باشد.
مهندس علیرضا سلمان‌زاده مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران در پیامی هفته بسیج را به تمامی همکاران خود تبریک گفت.

متن پیام مهندس سلمان‌زاده بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«بسیج لشکر مخلص خداست»

این جمله ماندگار بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی چه زیبا جایگاه و اهمیت بسیج را به تصویر کشیده است.

هفته بسیج یادآور ازخودگذشتی‌های فرزندان رشید ایران اسلامی است که در طول عمر باعزت این نهاد مردمی، همواره در قامت تعهد، اخلاص، ایمان و تخصص ایفای نقش نموده‌اند.

بسیج یادگار ارزشمند امام راحل است رسالت ما پاسداری از انقلاب بوده و سپاه بدون بسیج نمی‌تواند به این مهم دست پیدا کند.

بسیج همیشه در صحنه بوده است و در ادوار مختلف تاریخ پرفروغ انقلاب اسلامی مایه سربلندی، سرافرازی و اقتدار کشور عزیز ایران اسلامی بوده است و در مواقع حساس، توانسته مظهر اتحاد و انسجام ملی باشد.

بسیج در کنار مردم، همراه مردم و مایه مباهات و افتخار نظام است که در هنگامه‌های سخت چون ۸ سال دفاع مقدس سلحشورانه از ایران اسلامی دفاع کرد و لحظه‌های نابی را در تاریخ این سرزمین ثبت نمود و امروز نیز در عرصه‌ای دیگر و این بار در میدان‌های فرهنگی، اقتصادی و سازندگی برای آبادانی این آب و خاک در جهاد است.

پرواضح است که نقش بسیج در کنار دیگر نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی و مجموعه دستگاه‌های خدمتگزار در رخدادهای مختلف چون محرومیت‌زدایی، عمران و آبادانی، کنگره عظیم اربعین و کمک و مساعدت در کمک به مردم در بلایای طبیعی چون سیل و زلزله، کمک‌های مؤمنانه و امروز اهتمام جدی در مبارزه‌ با کرونا و حركت در مسير سياست‌های حکیمانه مقام معظم رهبری در سال جهش تولید حقیقتا کم‌نظیر، بی‌بدیل و شایسته تقدیر است.

اینجانب ضمن تبریک این هفته به همه بسیجیان صنعت نفت کشور به‌ویژه همکاران بزرگوارم در شرکت نفت فلات قاره ایران که حقیقتا در دوران دفاع مقدس بسیجی‌وار با شایستگی هرچه تمام‌تر از خاک میهن خود مرزداری و مرزبانی کردند و در برابر حملات هوایی به تاسیسات نفتی با تمام وجود ایستادگی کردند تا اقتصاد کشور لحظه‌ای با وقفه روبرو نشود، از درگاه خداوند قادر و متعال برای همگان آرزوی سلامتی، توفیق و سربلندی مسئلت می نمایم.

علیرضا سلمان‌زاده

مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: