پنجشنبه ۱۰ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۸ - 2023 March 30
کد خبر: ۵۱۹۶۴
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۸
در دهه مبارک فجر انجام شد؛
با تلاش مجموعه شرکت گاز استان کرمانشاه، در دهه مبارک فجر امسال، پروژه گازرسانی به یک شهر، 149 روستا و 189 طرح تولیدی و صنعتی به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش  نبض نفت به نقل از روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، ناصر حسینی، سرپرست شرکت گاز استان کرمانشاه با تبریک چهل و چهارمین سالگرد پیروز انقلاب اسلامی، ضمن بیان این خبر، افزود: در دهه مبارک فجر، 339 طرح گازرسانی در بخش‌های مختلف شهری، روستایی و صنعتی با اعتبار 304 میلیارد تومان افتتاح خواهد شد.

وی با بیان این‌که یکی از رسالت‌های انقلاب اسلامی رفع محرومیت و ایجاد عدالت در دسترسی تمام آحاد مردم به امکانات و انواع انرژی‌های مورد نیاز آن‌هاست، گفت: در همین راستا طرح گازرسانی به شهر ریجاب که گاز ۱۵۷۴خانوار این شهر را تأمین می‌کند، در دهه مبارک فجر افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

سرپرست شرکت گاز استان کرمانشاه درخصوص طرح‌های گازرسانی به روستاهای استان گفت: پس از هفته دولت تاکنون، طرح گازرسانی به  149 روستا در استان، شامل 6 هزارخانوار در دهه مبارک فجر به مرحله بهره برداری می‌رسد.

حسینی با اشاره به رسالت شرکت گاز در خصوص کمک به تولید و صنعت کشور،  ادامه داد: 189 طرح تولیدی در دهه فجر از نعمت گاز برخوردار می‌شوند.

حسینی در پایان، ضریب نفوذ گاز در استان کرمانشاه را در بخش شهری  99.9 درصد و بخش روستایی 90 درصد اعلام کرد و گفت:  ۳۳ شهر، 2021 روستا و بیش از 3100 واحد صنعتی استان کرمانشاه از نعمت گاز برخوردارند.

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: